Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Ekstra Hizmetlerimiz

Boya & Badana Hizmetleri

Herkes gibi sizlerde yeni bir eve veya ofise taşınırken taşınacağınız yerin temiz olmasını istersiniz. Her ne kadar temizlik yapsanız da eğer evinizin boyası yok ise yapmış olduğunuz temizliğin bir anlamı yoktur. Aynı zamanda bir mekanı boşaltırken evinizi veya ofisinizi temiz bırakmak en doğru ve etik olan harekettir. Ev taşımak zaten başlı başına bir yük iken birde boya badana hizmeti veren firma bulmak oldukça zahmetli bir iş olacaktır.

Bizlerde sizlerin üzerinden bu yükü almak adına kendi içimizde boya badana hizmeti vermek amacıyla yeni bir birim oluşturduk. Bu şekilde eşyalarınızı taşıdıktan sonra boşaltmış olduğunuz mekanı boyarken bir yandan da yeni taşınacağınız mekanı boya badana yaparak sizlerin gönül ferahlığı ile girebileceğiniz alanlar yaratıyoruz. Her biri alanında profesyonel ustalarımız ile ev veya ofislerinizi istediğiniz renk ve desende boyatabilirsiniz.

Firmamız boya sektörünün en kaliteli markaları ile çalışmakta ve bu şekilde uzun yıllar sorun yaşamayacağınız şekilde bu hizmeti vermektedir.

Temizlik Hizmetleri

Ev kadınları çok daha iyi bilir ki temizlik gerçekten çok yorucu bir iştir. Özellikle yeni bir eve taşınacaksanız ve bu ev inşaattan alınmış ise bunu tek başınıza yapmaya çalışmak adeta bir zülüm gibidir. Ayrıca çıktığınız evin de temiz olmasını istersiniz ki arkanızdan kimseler konuşmasın. İşte bu sebeple size temizlik konusunda da elimizi uzatıyoruz. Biz evden eve nakliyat kapsamında sizlere katma değer vereceğine inandığımız her konuda yardımcı olurken tabiki temizlik konusunda da sizlerin yanınızda yer almaktayız.

Sadece ev temizliği değil aynı zamanda iş yeri ve ofis temizliği konusunda da hizmet veren firmamız her biri alanında uzman temizlikçiler ve temizlik ekipmanları ile sizlere profesyonel bir temizlik sunmaktadır. Bu şekilde sizlerde sorunsuz ve yorulmadan evinizi rahatlıkla taşımış olacaksınız. Temizlik konusunda personelimizin kalitesi kadar kullanmış olduğumuz kimyasalların kalitesi ile de fark yaratmaktayız. Kullanmış olduğumuz tüm kimyasallar insan sağlığı açısından bir sıkıntı yaratmayacak etkili malzemelerdir. Temizlik konusunu bizlere gönül ferahlığı ile güvenebilirsiniz.

Klima Bakım ve Montaj Hizmetleri

blank

Klimalar mekanların artık yaz kış kullanmış olduğu eşyaların başında gelmektedir. Yalnız klimaların montaj ve demontajını yaparken profesyonel yardıma ihtiyacınız vardır. Eğer taşınırken klimanızıda taşımak istiyorsanız ve problem çıkmasını istemiyorsanız bizlerden bu hizmeti ekstra talep edebilirsiniz. Klima servisimiz bulunduğunuz yerdeki klimayı özenle demontaj ederek paketler ve gittiğiniz mekanda tekrar montaj ederek devreye sokar. Aynı zamanda klimanızın periyodik bakımlarınıda yaparak bu anlamda sorun yaşamanızı önler.

Klima montaj ve demontaj hizmetimiz ile yapmış olduğumuz işe değer kattığımızı düşünüyoruz. Evden eve nakliyat anlamında sorunsuz bir taşınma sağlamak için tüm detayları düşünüyor ve bunlar için sizlere ekstra hizmetler sunuyoruz. Her türlü klima demontaj ve montaj hizmeti veren firmamız bu sorunuda sizin aklınızdan silmektedir.

Asansörlü Eşya Taşıma

blank

Asansörlü taşıma hizmeti özellikle iç mekanı dar olan alanlarda eşya taşımak için olmazsa olmaz hizmetlerden birisidir. Özel asansörler ve bunların başında eğitim almış asansör operatörleri ile eşyalarınız dikkatli bir şekilde istediğiniz yüksekliğe taşınabilmektedir. Bu şekilde hem eşyalarınız zarar görmemiş hemde apartmanızın veya iş yerinizin ortak kullanım alanları zarar görmemiş olmaktadır.

Asansörlü yük taşıma hizmeti oldukça özel bir hizmettir ve çok dikkat edilmesi gereken bir uygulamadır. Bizler asansörlü taşıma hizmeti verirken her ne kadar son model asansörler ve uzman operatörler kullansakta her türlü güvenlik önlemini alarak sizlere hizmet sunmaktayız. Ancak bu şekilde yaptığımız işte mükemmelliği yakaladığımızı düşünüyoruz. Taşıma konusunda her türlü ihtiyacınız için doğru yerde olduğunuzdan şüpheniz olmasın. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Parça Eşya Taşıma

blank

Evden eve nakliyat dendiğinde sadece komple ev veya ofis taşıma aklınıza gelmesin. Zaman zaman ufak tefek eşyalarından nakliyesi söz konusu olmaktadır.

Biz bu hizmete parça eşya taşıma hizmeti demekteyiz. İster komple bir ev olsun isterse birkaç koli olsun her türlü taşıma hizmeti ile ilgili bizleri arayabilirsiniz.

Sizlere taşıma ile ilgili her konuda hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. İster bir parça isterse yüzlerce parça olsun eğer bir taşıma işiniz var ise bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Sizlere en uygun fiyatlar ile profesyonel bir şekilde hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Medya Nakliyat & Prodüksiyon Hizmetleri

blankFirmamız aynı zamanda film ve dizi setleri için gerekli olan malzemelerin taşınması ve prodüksiyon hizmeti vermektedir.