Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları
Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

Taşınma işlemi dikkat isteyen, uzun ve zorlu bir işlemdir. Kişilerin anılarını paylaştıkları, belki de geçmişten kalan bir anlamı olan eşyalarını bir şehirden başka bir şehre taşıyor olmaları, bu dikkat ve özveriye kaynak oluşturur niteliktedir. Şehirler arası nakliye işlemi yapılırken bireyler bu bağlamda ve haklı olarak taşınma faaliyeti ile ilgili beklentilere gireceklerdir. Bu beklentiler özetle şöyle listelenebilir:

  1. Eşyalarının özveri ile taşınması
  2. Taşınma sürecinde taşıma faaliyetini gerçekleştiren kişi ve firma ile iletişimde olabilmek
  3. Eşyalarını teslim ettikleri gibi alabilmek
  4. Bu faaliyetlerin tümüne ek uygun fiyat tarifesi

Jest Nakliyat olarak şunu söyleyebiliriz ki müşteriler yukarıda beklentilerinin tümünde haklıdır. Çünkü yukarıda belirtildiği gibi anılarınızın olduğu, tamamen kişisel eşyalarınızı bir başkasına emanet ediyor olmak ve bu emanetin şehirler arası taşıma şeklinde olması ister istemez belirli beklenti ve sorunları beraberinde getirecektir. Bu bir nevi insan olmanın bir gereğidir. Ama herkesçe kabul edilmesi ve anlaşılması gereken bir husus vardır ki, bu da taşıma faaliyetine uygulanacak fiyat politikasını etkileyecek birden fazla unsurun olduğudur.

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları Hangi Unsurlardan Etkilenir?

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları mutlaka ilk unsur olarak iki şehir arası mesafeden yani taşıma faaliyetinin gerçekleştirileceği mesafenin uzunluğundan etkilenir. İki şehir arasındaki mesafenin uzunluğu arttıkça uygulanacak fiyat politikası da aynı oranda artar. Bunu ister yakıt ile bağdaştırın, ister sürücü ücret ve masrafı ile çünkü birden çok durum buna neden olabilir.

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları bir de taşıma faaliyetinde bulunulacak eşyaların miktar ve büyüklüğüdür. Çünkü az miktarda ve ufak tefek eşyalar için nispeten daha küçük araçlar yönlendirilirken, daha büyük ve yoğun eşyalar için büyük araç yönlendirilecektir. Bu da yine aynı şekilde yukarıda verilen unsurlar ile bağdaştırılabilir.

Biz Jest Nakliyat olarak müşterilerimize hem Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları bağlamında uygun fiyat garantisi veriyor hem de nakliye faaliyetinin her alanında iletişim garantisi sunuyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir