Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Şehir içi Nakliyat

Şehir içi Nakliyat

Şehir içi Nakliyat
Şehir içi Nakliyat

Şehir içi Nakliyat

Taşınmak, günümüz şartlarının bireylere getirdiği belki de en zor ve zahmetli süreçlerden biridir. Toparlanmak, yeni bir yere gidiyor olmak, gidilen yerde eşyaları tekrar yerleştirmek ve en önemlisi bunların hepsini gerçekleştirebilecek firma arayışına girmek. Çünkü maalesef birçok firma yalnızca şehirler arası nakliye hizmeti vermektedir. Bunun nedeni belki kısa mesafe için girilen zahmete değmeyeceği düşüncesi, belki de yeteri derecede karlı olmadığını düşünmeleridir. İkisinden hangisinin kendilerine neden olarak benimseyecekleri firmaların amacına bağlı olarak değişebilmektedir.

Yukarıda belirtilen belirli nedenlerden dolayı bazı firmalar Şehir İçi Nakliyat hizmeti vermemektedir diye bilgi vermiştik sizlere. Şunu da eklememiz gerekir ki, bazı firmaların Şehir İçi Nakliyat hizmeti vermekten kaçınıyor olmaları, bu alanda hizmet veren firmaların az olduğu anlamına gelmemektedir. Yalnızca şehirler arası nakliyata oranla az bir hizmet oranıdır bu oran. Yoksa her piyasada olduğu gibi bu piyasada da bu alanda hizmet veren balon firmalar mevcuttur.

Biz, Jest Nakliyat & Depolama olarak, ismimizden de anlaşılabileceği üzere hem depolama ve nakliyat alanında size her türlü hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz. Gerek şehirler arası, gerek şehir içi; gerek paketleme, gerek taşıma her türlü faaliyeti sizler adına biz gerçekleştiriyoruz. Şehir İçi Nakliyat hizmeti verirken, nakliyat hizmetinin gerçekleştirileceği yerler arası mesafe yalnızca fiyat politikamızı etkiliyor. İşi kabul edip kabul etmeme durumumuzu, işin Şehir İçi Nakliyat hizmetinden oluşması hiçbir şekilde etkilemiyor. İlçe adı ve konumu fark etmeksizin bölgesel olarak ya da istediğiniz ilçeler arası her türlü nakliye, depolama faaliyetlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Biz, diğer birçok firmadan farklı olarak müşteri memnuniyetini kendimize amaç edinmiş bir firmayız. 1980 yılından bu yana da gerçekleştirdiğimiz her iş ve işlemde atacağımız adımı ve izleyeceğimiz yolu bu amaç doğrultusunda şekillendiriyoruz. Daha detaylı bilgi almak, varsa eğer sorularınızı sormak ve işleyiş tarzımız hakkında detaylar öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişimi ister sitemiz üzerinden, isterseniz de mevcut telefon numaralarımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir