Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat

  Pendik evden eve nakliyat konusunda hizmet arayışınız mı var?İstanbul’un her ilçesinde sağladığımız nakliyecilik hizmetimiz Pendik  evden eve nakliyat olarak da Bağcılar bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Nakliyecilik sektöründe verdiğimiz hizmetler sadece istanbul ilinde verdiğimiz hizmetler ile sınırlı olarak kalmamaktadır. Uzun senelerdir nakliyecilik sektöründe hizmet veren bir firma olarak hizmet noktalarımızı elimizden geldiğince bugüne kadar genişletmişizdir. Nakliyecilik sektöründe Pendik evden eve nakliyat gibi ilçe bazlı hizmet alabileceğiniz gibi şehirler arası da hizmet alabilmeniz mümkündür. Hizmetlerimiz sadece büyük şehirler(Ankara, İzmir, İstanbul, Adana vb. ) şehirler ile sınırlı değildir. Türkiye’nin herhangi bir köşesinden de hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Nakliyecilik sektöründe verdiğimiz hizmetler sadece ev taşıma konusunda da bitmemektedir. Hizmet anlayışımızı ve hizmet noktalarımızı elimizden geldiği kadar geniş tutmaya çalışmaktayız. Hem şehir bazında hizmet noktamız oldukça geniştir hemde verdiğimiz hizmet çeşiti konusunda. Dilerseniz nakliyecilik işlemlerinizi ofis taşıma, ev depolama gibi hizmetler olarak da karşılayabiliriz. Ofis taşıma konusunda da ev taşıma konusunda olduğumuz gibi oldukça dikkatli davranmaktayız. Firmamızın çalışma prensipleri arasında en önde geleni ise, müşteri memnuniyetidir. Biz ortalama 1980’den beri aynı isim adı altında nakliyecilik sektörü gibi zor ve rekabetin yüksek olduğu bir sektörde hizmet vermekteyiz. Bu durum göz önüne alındığında müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğimizi kanıtlıyor. Müşteri memnuniyetine önem vermeyen bir firma bu kadar uzun bir süre aynı isim altında hizmet veremez. Nakliyecilik sektöründe işler tavsiye üzerine yürümektedir. Yeni müşteri genellikle eski müşterinin tavsiyesi üzerine size gelir. Eski müşterinin işini yaparken o kişiyi bir daha görmeyeceğinizi düşünmek size hata yaptırır. Bir müşteri ile bir kere çalışabilirsiniz ancak onun sizi tavsiye edeceği kişiler size 10 kişi kazandırabilir. Bu konular göz önüne alındığında müşteri memnuniyeti nakliyecilik sektöründe ne kadar önemli, daha iyi anlayabiliyoruz. Bu sebepler Pendik evden eve nakliyat yada hangi noktadan hangi işlem için bizimle iletişime geçtiğinizin hiç bir önemi yok. Hizmet kalitemizi düşürmeden her yere sizi taşıyabiliriz.

 

Pendik Evden Eve Eşya Taşıma Faaliyeti

Faaliyet alanı ve içerisinde bulunduğu sektör ne olursa olsun, güvenilirlik oldukça önemli bir unsurdur. Nakliye alanı da dahil birde fazla sektör için bu böyledir. Müşteri için önemli olan 3 unsur vardır bir firmada:

  1. Etkili iletişim
  2. Güvenilirlik
  3. Müşteri Memnuniyeti

Bu üç unsura bakıldığında her ne kadar müşteri memnuniyeti hepsinden önemli görünse de, güvenilirlik bir adım ileride onu karşılamaktadır. Çünkü müşterinin onlarca nakliye firması arasından hangisini seçeceğini belirleyen unsur güvenilirlik seviyesidir.

Pendik Evden Eve Eşya Taşımacılığı yapan bir firmanın, müşteri tarafından seçilmesini sağlayan en önemli unsur yukarıda belirtildiği gibi güvenilirlik seviyesidir. Çünkü etkili iletişim ne kadar önemli olursa olsun, müşteri işlem sonrasında örneğin eşyalarını firmaya teslim ettiği gibi geri alamazsa, müşteri memnuniyeti de sağlanmamış oluyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi bu üç unsurdan birinin yokluğu bile firmanın piyasadan silinmesine neden olabiliyor iken ikisinin olmaması bu süreci hızlandırmaktan başka bir işe yaramıyor.

Pendik Evden Eve Eşya Taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firma, gerek önceden gerçekleştirdiği işlerden kazandığı müşteri güveni ile gerek müşteri ile iletişim şekli ile gerekse de vaatleri ve vizyonu ile müşteriye güvenilirliğini kanıtlamak zorundadır. Bunu da kanıtlamanın en önemli ve etkili yolu bilgi birikimidir.

Evden eve nakliyat, birçok farklı süreci olan, plan gerektiren ve her süreç ve aşaması için farklı bilgi birikimi gerektiren bir durumdur. Pendik Evden Eve Eşya Taşımacılığı alanında hizmet veren bir firmanın, gerek eşya paketleme gerek eşyayı nakliye aracına yerleştirme gerekse de taşıma sürecinde dikkat edilmesi gereken unsurları bilmemesi; ne kadar dikkat edilirse edilsin sorun yaşanmasını kaçınılmaz hale getirecektir.

Firmamız, Pendik Evden Eve Eşya Taşımacılığı başta olmak üzere İstanbul ve Türkiye’nin her bölgesinde sizler için 1980 yılından bu yana edindiği bilgi ve tecrübesi ile aktif olarak hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Pendik Nakliyat Fiyatları Nelere Göre Belirleniyor?

Nakliyat üzerine bir muhabbet gerçekleştirildiğinde akla ilk olarak ev eşyası taşımacılığı gelmektedir. Bunun asıl nedeni, İstanbul başta olmak üzere diğer neredeyse bütün illerde gerçekleştirilen evden eve nakliyat faaliyetlerinin oran olarak büyük bir çoğunluğunun ev eşyası taşımacılığı üzerine olmasıdır. Bu bağlamda müşterilerin en çok ilgilendiği unsur ise şehir içi ya da şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları olmaktadır.

Peki Pendik Nakliyat Fiyatları Nelere Göre Belirleniyor?

Pendik, İstanbul’un en büyük dört ilçesinden biridir ve bu bağlamda oldukça önemli bir konuma sahiptir. İlçenin büyük ve işlevli olması da birçok sektörü olduğu gibi nakliyat sektörünü de etkilemiştir. Hal böyle olunca nakliyat talebi olan bireyler Pendik Nakliyat Fiyatları üzerinde bir araştırma yapmaya başlamışlar ve bu fiyatları nelerin belirlediğini tespit etmeyi amaçlamışlardır. Bu unsurlar aşağıda verildiği gibidirler:

  1. Pendik Nakliyat Fiyatları üzerinde etkili olan ilk unsur eşya hacmidir.
  2. Pendik Nakliyat Fiyatları belirlenmeden önce firmada görevli kişiler ev keşfine giderek evin konumu, bulunduğu kat, iç durumu gibi konular üzerinde dururlar. Bu da fiyatlar üzerinde belirleyicidir.
  3. Binada asansör bulunup bulunmadığı Pendik Nakliyat Fiyatları üzerinde oldukça belirleyicidir.

Siz de Pendik uygun fiyatlı nakliyat üzerine arayışta iseniz, hem en uygun fiyatlı hem de en kaliteli evden eve nakliyat hizmetini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir