Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Ofis Eşyası Depolama

Ofis Eşyası Depolama

Ofis Eşyası Depolama
Ofis Eşyası Depolama

Ofis Eşyası Depolama

Önceki blog yazılarımızda sürekli seyahat ya da taşınma sürecinde olan ev eşyalarını ele almıştık. Bu yazımızda da Ofis Eşyası Depolama ile ilgili metin ele almak gerektiğini düşündük. Çünkü insanlar bulundukları yeri değiştirince ev eşyalarını depoladıkları gibi ofis eşyalarını da depolama talebinde bulunabilmektedirler. Buna yukarıda belirttiğimiz gibi seyahat ya da göç gibi durumlar neden olabileceği gibi iş değişikliği, zarar etme gibi durumlar da neden olabilmektedir. Bu durumlara bağlı olarak bireyler kısa ya da uzun vadeli olarak eşyalarını depolama ihtiyacı duyabilmektedirler.
Aslında şunu söyleyebiliriz ki işlev bakımından ofis eşyalarında da ev eşyası depolanırken ki süreçler izlenmektedir. Eşyalar önce evde paketlenip sonra nakliye araçları aracılığı ile depolamanın yapılacağı antrepoya taşınmaktadır. Burada ekstra dikkat gerekmektedir çünkü biliyoruz ki faaliyet gösterdiğiniz iş yerinizdeki eşyalarınızın özen ve düzen durumu ne kadar üst düzeyse müşterilerde bıraktığınız etki de aynı oranda yüksektir.
Jest Ajans olarak size ofis eşyası depolama ile ilgili sunduğumuz önce vaat sonra da hizmet ise aşağıdaki gibidir;
Öncelikle Ofis Eşyası Depolama adı ile eşyalarınız paketlenirken gereğinden fazla özen gösteriyoruz ki bizden kaynaklı olmadan oluşabilecek herhangi bir kırılma ya da çizilme bile engellenmiş olsun. Sonra depolama faaliyetini gerçekleştirdiğimiz binalarımızın kontrollerini rutin olarak gerçekleştiriyoruz ki rutubet kaynaklı kabartma, ışıktan kaynaklı solma gibi durumlar yine gerçekleşmeden önüne geçilmiş olsun. Binalarımızı bütün yangın ve afetlere karşı donanımlı hale getiriyoruz ki kontrolümüz dışında gerçekleşecek olan afetler, yine dış etkenlerden kaynaklı oluşabilecek yangın sonucunda eşyaların zarar görmesini engellemiş olalım.
Buna ek olarak eşyaların paketlenmiş şekilde bulunduğu depoları güvenli bir hale getiriyoruz ki ilk hedef olarak eşyalara zarar gelmesini önleyelim, zarar gelmesi durumunda failin kim olduğunu öğrenip gerekli işlemleri gerçekleştirelim.
Yukarıda da belirtildiği gibi firmamız siz müşterilerimize Ofis Eşyası Depolama da dahil olmak üzere her türlü depolama alanında güvenilir bir hizmet sunmayı vaat etmiş, olumlu geri dönüşler alacağının garantisini de yine aynı şekilde vermiştir. Bu ve benzeri konulardan bilgi almak, varsa eğer sorularınızı sormak için bize sitemiz üzerinden ya da dahili numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir