Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Nakliyede Müşteri Memnuniyeti

Nakliyede Müşteri Memnuniyeti

Nakliyede Müşteri Memnuniyeti
Nakliyede Müşteri Memnuniyeti

Nakliyede Müşteri Memnuniyeti

Evden eve nakliyat gerçekleştirecek olan bilinçli bireylerin gerçekleştirdiği –ya da en azından gerçekleştirmesi gerektiği- ilk şey bu alanda faaliyet gösteren bir firma arayışına girmektir. Hali hazırda bu alanda hizmet veren birden fazla firma da mevcuttur. Bunun avantajları olduğu gibi dezavantajları da vardır.

Nakliyat ve depolama sektöründe faaliyet gösteren birden çok firma vardır. Öyle ki müşteriler seçim yapmakta oldukça zorlanmaktadır. Çünkü gerekli araştırma ve çaba gösterilmeden firma seçmek oldukça zordur ve bir nevi kör atış niteliği taşımaktadır. Burada da siz müşterilerimizin aklına ilk olarak “Peki nasıl karar vereceğiz bu alanda seçmemiz gereken firmaya?” sorusu gelmektedir. Bu, oldukça haklı ve yerinde bir sorudur. Şunu söyleyebiliriz ki bunu belirleyecek birden fazla kriter vardır. Bu kriterlerin başında firmanın ne kadar süredir sektörde olduğu, referansları, müşteri memnuniyeti gibi durumlar gelmektedir.

Nakliyede Müşteri Memnuniyeti oldukça önemli bir etkendir. Firma seçimi yaparken de dikkat etmeniz gereken en önemli kriterlerdendir. Çünkü bir firmanın sizden önce gerçekleştirdiği işlerden kazandığı müşteri memnuniyeti, aldığı geri dönüşlerin olumluluk seviyesi bir nevi size karşı vereceği hizmetin niteliğini de kanıtlar niteliktedir. Firmaların hizmetleri geneldir ve kişisel olarak değişen tavırlar pek de profesyonel bir davranış göstergesi değildir.

Firmamız, Nakliyede Müşteri Memnuniyeti üzerine her zaman ekstra çalışmalar yapmışlardır. Gerek nakliye gerekse de depolama sürecinde her adımı üstlenen, üzerinizdeki her sorumluluğu alarak Nakliyede Müşteri Memnuniyeti maksimizasyonunu amaçlayan firmamız, her zaman önceliğe sizi koymaktadır. Daha önce de belirttiğimiz gibi öncelikli amacımız, gerçekleştirdiğimiz işlerden ve verdiğimiz hizmetlerden gelir elde edip olayı bundan ibaret görmek değil, insan kazanmaktır. Bu bağlamda, verdiğimiz her hizmeti tek seferlik gelip geçici bir işlem olarak görmüyoruz.

Taşınma ihtiyaçlarınız, taşınma sürecinde ihtiyaç duyduğunuz desteği bulmak, sorularınız varsa eğer cevap aramak gibi her türlü soru, sorun, istek ve şikayetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu öneri ve isteklerinizi gerek sitemiz, mail adresimiz gerekse de mevcut telefon numaralarımız aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

Tıkla Önerini Şikayetini Bildir
  Tıkla Önerini Şikayetini Bildir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir