Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

İstanbul Nakliyat Sektörü

İstanbul Nakliyat Sektörü

İstanbul Nakliyat Sektörü
İstanbul Nakliyat Sektörü

İstanbul Nakliyat Sektörü

Zaman geçtikçe artan iş imkanlarına bağlı olarak nüfusu da sürekli bir artış gösteren İstanbul, parça eşya taşıma sektörünün de en yoğun geliştiği illerdendir. Öğrenci çekme potansiyeli yüksek olan, nüfusunun fazla olması nedeni ile evliliklerin de nüfusa bağlı olarak fazla olması bu ilde bazı durumlara neden olmuştur ve bazı sektörlere olan ihtiyacın da artığı gözlemlenmiştir. Bu sektörlerden biri de nakliyat sektörüdür.

İstanbul içi evden eve nakliyat firmalarına olan ihtiyaç zaman geçtikçe artmaktadır. Bu artışın belirli nedenleri de bunlardır:

  1. Öğrenci çekme potansiyeli İstanbul Nakliyat Sektörü üzerinde bir artış olmasına neden olmuştur. İstanbul’un birden fazla üniversiteye ev sahipliği yapıyor olması, bu üniversitelerden bazılarının da Türkiye genelinde önde gelen üniversiteler arasında yerini almaları İstanbul Nakliyat Sektörü üzerinde arttırıcı bir etkiye neden olmuştur. Çünkü gelen öğrenci sayısı arttıkça gerek İstanbul evden eve nakliyat gerekse de İstanbul parça eşya taşımacılığına olan ihtiyaç artmıştır.
  2. İstanbul’un ülkenin diğer illerine oranla daha yüksek bir nüfus oranına sahip olması, bu nüfusun büyük bir oranının da gençlerden oluşması evlilik açısından da İstanbul Nakliyat Sektörü üzerinde bir etki sağlamıştır. Genç nüfusun fazla olması gerek şehir içi gerekse de şehir dışı gerçekleşecek olan evlilik sayısını da etkilemiştir. Böylelikle sürekli olarak çeyiz götürülüp getirilmesi durumu ortaya çıkmıştır. İşte bu da nakliye firmasına ihtiyacı arttırmıştır.
  3. İş imkanı açısından da İstanbul oldukça gelişmiş bir şehirdir. Daha önce de belirttiğimiz gibi son birkaç yılda fabrika sayılarının neredeyse iki katına çıkması belki de İstanbul Nakliyat Sektörü üzerinde en çok etkisi olan durumdur. Çünkü nakliyat firmaları hem bu fabrikaların malzeme taşıma işlemini üstlenmekte hem de kurulan fabrikalarda çalışmak için İstanbul’a taşınan insanların nakliye işlemlerini yürütmektedirler.

İstanbul Nakliyat Sektörü üzerindeki sürekli artış ve firma sayılarının da aynı oranda artıyor olması işini kaliteli yapmayan, müşteri memnuniyetini önemsemeyen birçok firmanın bu sektörden silinmesine neden olmuştur. 1980 yılından beridir bu sektörün içinde olan firmamızın varlığını sürdürüyor olması, gerilemek yerine sürekli yukarılara tırmanması hizmet kalitesinin kanıtı niteliğindedir. Siz de kaliteli nakliye hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Hemen Bilgi Al
    Tıkla Hemen Bilgi Al

Daha detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattından bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir