Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

İstanbul Eşya Depolama Firmaları

İstanbul Eşya Depolama Firmaları

İstanbul Eşya Depolama Firmaları
İstanbul Eşya Depolama Firmaları

İstanbul Eşya Depolama Firmaları

1980 yılından beridir nakliye ve 2005 yılında depolama alanında faaliyet gösteren Jest Nakliyat firmamız, 39 yıldır durmaksızın faaliyetlerine devam etmektedir. Gerek ev eşyası depolama alanında, gerek ofis eşyası depolama alanında gerekse de nakliye alanında birçok iş gerçekleştirip yine aynı şekilde birden fazla başarı elde etmiş olan firmamız; hem İstanbul Eşya Depolama Firmaları arasında hem de Türkiye geneli nakliye ve depolama işi yapan firmalar arasında baş köşelere kurulmuş durumdadır.

İstanbul’un sürekli göç alan bir şehir olması, sürekli gelişim ve yenileme faaliyeti içerisinde olması ve kentsel dönüşümün hız kazanması sürekli bir yer değiştirme ve göç alış-verişini tetikler duruma gelmiştir. Bu da sürekli olarak depolama ve nakliye işlemlerine olan ihtiyaç oranını arttırmıştır. Bunun bilincinde olan girişimciler sürekli olarak nakliye ve depolama şirketlerine yatırım yaparak ya da yenilerini açarak bu alanda istihdamı karşılamayı ve bireysel kazançlarını maksimize etmeyi amaçlamışlardır. Hal böyle olunca yani İstanbul Eşya Depolama Firmaları sayıca artış gösterince depolama ihtiyacı olan bireyler için bu firmalar arasında seçim yapmak çok daha zor hale gelmiştir.

Jest Nakliyat olarak şunu belirtmek isteriz ki bu firma karmaşası ve yoğunluğu içinde bir firmanın 1980 yılından günümüze faaliyetlerine hız kesmeden, hatta tam tersi git gide artan müşteri çevresi ile devam etmesi; o firmanın başarılı olduğunun ve müşteri memnuniyetini önemsediğinin en belirgin unsurudur ve kanıtıdır. Çünkü sektörde hiçbir bilgi altyapısı olmadan temin etti ve yine yeterli olmayan birkaç teçhizatı satın aldı diye kendisin “nakliye ve depolama firması” olarak tanıtan ve bu sektöre giriş yapan firmaların sayısı bu kadar fazla iken, sadece bilgi birikimi ve tecrübesi ile bu sektörde sivrilerek yükselen firmalar varlığını bu kadar uzun süre koruyabilir. Aksi durumlarda bunun pek mümkün olmadığı söylenebilir.

İstanbul Eşya Depolama Firmaları arasında yukarıda belirtildiği gibi sivrilip yükselerek yer edinmiş olan firmamız, 39 yıldır yapmış olduğu gibi şimdi de müşteri memnuniyetini üst seviyede tutacak işler gerçekleştirmekte ve zaman geçtikçe diğer İstanbul Eşya Depolama Firmaları ile kıyasla başarısına başarı katmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir