Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları
İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

 

Asansörlü nakliyat, nakliyat işlemini daha az zahmetli hale getiren, insan gücüne değil de daha çok makine gücüne dayanan ama mutlaka insan gücünü de gerektiren bir nakliyat türüdür. Günümüzde her ne kadar insan gücüne dayanan her türlü iş daha güvenilir gelse de bazı durumlarda asansörlü nakliyat neredeyse zorunludur. Bunu zorunlu kılan unsurlar da aşağıda verildiği gibidir:

  1. Taşınacak dairenin üst katlarda olması: Taşınacak dairenin bulunduğu kat ne kadar fazla ise, asansörlü taşımacılık o kadar zorunlu ve güvenli hale gelir. Her şeyden önce bu işlemin insan gücü ile yapılması, kat sayısı çoğaldıkça yorulma oranını da arttıracağı için bir süre sonra eşyaları düşünülemez hale getirecektir. Bu da oldukça riskli bir durumdur.
  2. Bina yapısının manuel, insan gücüne dayanan taşıma işlemine imkan vermemesi: Bazı durumlarda eşyaların hacimleri oldukça fazla bu karşılık binanın merdiven araları ise oldukça dar olabilir. Bu, eşyanın zarar görmesini ya da binanın zarar görmesini kaçınılmaz hale getiren bir unsurdur. Bundan dolayı bu iki unsurdun herhangi birinin bulunması durumunda asansörlü nakliyat oldukça gerekli hale gelecektir.

Peki İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları Nelerdir?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, İstanbul Asansörlü Nakliye Fiyatları üzerinde belirleyici etkisi olan birden fazla unsur mevcuttur. Bu unsurlar aşağıda verildiği şekildedirler:

  1. İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları üzerinde belirleyici etkisi olan unsurların ilki, taşıma faaliyetinin yapılacağı kat olacaktır. Kat sayısı ve talep etilen ücret doğru orantılıdır.
  2. İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları üzerinde belirleyici etkisi olan bir diğer unsur eşya hacmidir. Eşya yoğunluğu ve hacmi arttıkça ücret de artacaktır.
  3. İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları üzerinde belirleyici rolü olan bir diğer unsur evin nerede bulunduğudur yani firmanın takip edeceği güzergahtır. Firma, asansörlü nakliyat işleminin gerçekleştirileceği eve gitmek için bir köprüden geçiyor ve geçiş ücreti ödüyorsa bu da ister istemez fiyata yansıyacaktır.
  4. İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları üzerinde belki de en fazla belirleyiciliği olan unsur ise yerdir. Örneğin İstanbul’da diğer birçok ile göre asansörlü nakliyat fiyatları daha fazladır. Bu, arz talep dengesizliğinden kaynaklı bir durumdur.

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları aşağı yukarı 350-600 TL civarında değişiklik göstermektedirler. Bu değişikliğin nedeni ise yukarıda verilmiş olan unsurlar ve daha niceleridir. Siz de asansörlü nakliyat işlemi için firma arayışında iseniz bizimle iletişime geçerek hem kaliteli hem de ekonomik asansörlü nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir