Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Hesaplı Nakliyat

Hesaplı Nakliyat

Hesaplı Nakliyat
Hesaplı Nakliyat

Hesaplı Nakliyat

Taşınma süreci, hem zorlu hem maliyetli bir faaliyettir. Firma bulmak, eşyaları sınıflandırmak, firmanın güvenilirliğinden emin olmak gibi durumlar bu sürecin zorluğunu; koli temini, nakliye firması bulunması gibi durumlar ise bu durumun maliyetliliğini göstermektedirler. Zaten eşya taşıma dışında da yeterince masraf yapan kişiler, Hesaplı Nakliyat firması arayışına girmektedirler. Biz, bu mecburi ya da kişisel kararlar sonucunda gerçekleşen taşınma faaliyetini nasıl daha hesaplı hale getirebilirsiniz onu düşündük ve aşağıdaki bilgileri sizler için derledik.

Nasıl Hesaplı Nakliyat Yapılır?

Şunu söyleyebiliriz ki, bu nakliye işini hesaplı hale getirmek müşterinin de bireysel çabasını gerektiren bir eylemdir. Bu bağlamda nakliyat talebi olan kişilerin daha Hesaplı Nakliyat için yapması gereken ilk şey piyasa araştırmasıdır. Piyasa araştırması ise şunları kapsamaktadır:

  1. Bulunulan bölgede bu alanda faaliyet veren firmalar hangileridir araştırılır.
  2. Bu firmaların referansları nelerdir araştırılır. Önceki müşterilerden aldıkları dönütler nasıldır öğrenilir. Zaten profesyonel bir firmanın internet sitesi mutlaka bulunur. Bu gibi bilgilere ise bu site üzerinden ulaşılabilir.
  3. Firmalardan bilgi talep edilir. Fiyat tarifeleri öğrenilir ve referansları ile bu fiyat tarifeleri karşılaştırılır. Böylelikle hem hesaplı hem de kaliteli hizmet edinmiş olur.

Firma seçiminden sonra Hesaplı Nakliyat hizmeti almak için gerekli olan bir diğer unsur ise eşya seçimidir. Eşya seçimi ise aşağıda verilenleri kapsamaktadır:

  1. Firmaya bağlı kalmaksızın, bireysel olarak paketlenebilecek eşyalar belirlenir. Bu, firmanın sizin için vereceği hizmeti azaltmak demektir.
  2. Eşyalar iyice incelenir. Birçoğumuzun gerekli olmayan, hatta işlevi bile olmayan eşyaları saklama gibi bir hastalığı vardır. Bu hem gereksiz hem de işlevsiz eşyaların muhafaza edilmeye devam edilmesi, hem alan sıkıntısı yaşamaya neden olur hem de nakliye faaliyetinin karşılığı olarak vereceğiniz fiyatı arttırır.
  3. Eğer herhangi bir ihtiyacınızı karşılamadığı halde atmaya kıyamadığınız eşyalar mevcutsa, bunları spotçular başta olmak üzere birçok farklı platform aracılı ile satışa çıkarabilir, buradan da karlı çıkabilirsiniz.

Biz Jest Nakliyat olarak, siz müşterilerimize hem Hesaplı Nakliyat hem de kaliteli hizmet garantisi veriyoruz.

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Destek Hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir