Hakkımızda

Biz Firma olarak 1980’den bugüne aynı isim altında nakliyat hizmetlerinin hepsini kapsayan bir hizmet portföyünde çalışmalarını sürdüren bir nakliyecilik firmasıyız. Firmamız çalışma vizyon ve misyonu kurulduğumuz günden bugüne kadar hiç değişmemiştir. Müşteri memnuniyetini çalışma misyonlarımız arasında her zaman birinci önceliğimiz olduğunun bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürdük. Öncelik olarak belirlediğimiz bu çalışma vizyonumuzu gerçekleştirebilmenin mutluluğu ile 1980’den bugüne nakliyecilik hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma misyonlarımızdan bir diğeri ise, evinizi yada ofisinizi kendi evimiz ve ofisimizmiş gibi taşıyabilmektedir. Nakliye sektöründe müşteri memnuniyetini kazanmak için en önemli gereklilik, taşınan eşya ne olursa olsun alındığı gibi teslim edilmesidir. Ofisinizi yada evinizi kendi evimiz gibi taşıma hedefiyle hizmetlerimizi sürdürdüğümüz için eşyanızı nasıl aldıysak öyle teslim edebiliyoruz. Bize güvenin müşterilerimizi uzun vadede çalışma portföyümüze ekleyebiliyor olmamızın en önemli sebebi yaptığımız işe saygı duyan ekibimizle beraber çalışıyor oluşumuzdur. Bunun yanı sıra nakliyecilik sektörü de teknolojinin fırsatlarında yararlanılabilecek bir sektördür.Evrilen çağda, taşımacılık ile ilgili yapılan inovasyonların bire bir takipçisiyiz. Yapılan yenilikleri taşımacılık sektöründe sadece takip etmiyor, kullanıyoruz da. Bu şekilde eşyalarınıza gelebilecek zarar riskini minimuma indirmeyi hedefliyoruz.

Taşımacılık sektörü, işçiliğin titizlik bağlamında ilerlemesi gereken detaylara sahiptir.1980’den bugüne çalışanlarımızın işine saygılı olması için elimizden gelen her türlü desteği veren bir firma olarak çalışmalarımıza devam ettir. Hem taşımacılık sektöründe kullanılabilecek teknolojileri kullandık hem de çalışanlarımızı uzman bir ekip olarak yetiştirdik. Taşımacılık hizmetimizi uzman ekibimiz sayesinde en iyi seviyede gerçekleştirmek çalışma vizyonumuzu belirledi.Bu vizyon 1980’den beri değişmeyen ve değişmeyen bir prensiptir. Müşterilerimizi hiç bir zaman bir tek sefer çalışacağımız müşteriler olarak görmedik. Bu sebeple çalıştığımız müşterilerimiz zaman içerisinde devamlılık sağlayan müşterilerimiz haline geldi. Bir hizmeti hiç bir zaman bir kere vereceğimizi düşünerek sunmadık. Devamlılık bir firma için oldukça önemli bir gerekliliktir. Nakliyecilik sektöründe müşteriye sunulması gereken bütün hizmetleri sunmaktayız. Evden eve taşıma,ofis taşıma, ev depolama, şehirlerarası nakliyecilik gibi bir çok hizmeti 1980’den bugüne sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyarız.