Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat
Güngören Evden Eve Nakliyat

 İstanbul’un en güzel ve en gözde ilçelerinden biri olan Güngören evden eve nakliyat için bizim firmamızla çalışmanız size istediğiniz hizmeti sağlayacaktır. Güngören evden eve nakliyat hizmetleri dışında İstanbul’un herhangi bir ilçesi içinde bizim nakliyecilik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yada şuanda mevcut olan eviniz Beşiktaş’da olabilir ve eşyalarınız çok daha uzak bir noktaya taşınacak olabilir. Gene de bizim firmamız size en doğru desteği sağlayacaktır. Beşiktaş evden eve nakliyat dendiğin de illa eşyalar Güngören’den alınıp Güngören’e bırakılıcak değil. Dilerseniz Avrupa yakası yada dilerseniz Anadolu yakası olarak taşıma planlanabilmektedir.

 

Ev Taşımanın zorluklarını en iyi bilen şirketimiz eşyalarınızın nakliye sırasında hasar görmemesi için özel ambalaj malzemeleri kullanarak eşyalarınızı korunaklı şekilde güvenle taşımaktadır. Firmamızda uzun yıllardır bizimle beraber olan işçilerimiz eşya taşımasında deneyim sahibi mesleki yeterlilik belgesine sahiptirler. İkitelli Nakliyat,  sizin bütçenizi de düşünerek piyasanın altında size göre en uygun evden eve nakliyat fiyatları sunmaktadır. Bizimle taşınmanız hem bütçe maliyeti  hemde eşyalarınızın güvenliği açısından yararlı olacaktır. Firma ve çalışan personel eğitimleri düzenli olarak yapılmakta olup nakliyat ve lojistik işleri ile her tür kara taşımacılığı nakliyelerinde tüm yeniliklere açık öğrenmeyi şiar edinmiş ve yenilikçi kadrolarımızla  size en kaliteli en hesaplı avden eve nakliyat fiyatını sunarak eşyalarınızı güvenle taşımak bizim işimizdir.

 

 

Nakliye şirketimiz 1980’den bugüne siz çok değerli vatandaşlarımıza evden eve nakliyat sektöründe kaliteli ve sağlam bir nakliye hizmeti vermeye devam ediyor. Bu hizmetimizi Güngören evden eve nakliyat olarak da kullanabilirsiniz yada yukarıda da belirttiğimiz gibi başka ilçeler başka şehirler içinde kullanabilirsiniz. Amacımız tamamen sizin ihtiyaçlarınıza doğru bir şekilde cevap verebiliyor olmaktır. Biz evden eve nakliyat firması olarak sizlere tavsiye edeceğimiz şey eşyalarınızı kendiniz paketleyip kolilemeniz. Lakin bu işi hiç yapmadıysanız da hiç bulaşmamanızı tavsiye ediyoruz. Kolileme ve paketleme işlemi eşyalarınızı olası bir hasarda en iyi şekilde koruyacak taşıma kaplarıdır. Bunu kendinizin yapmaması durumunda çalışanlarımız sizlere ellerinden gelen desteği vereceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir