Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Geçici Eşya Depolama

Geçici Eşya Depolama

Geçici Eşya Depolama
Geçici Eşya Depolama

Geçici Eşya Depolama

Geçici süreliğine evi boşaltacak olanlar, seyahat nedeni ile boşalttıkları evdeki eşyalarını depolayacak yer arayanlar ve taşınma sureti ile eşyalarını depolayacak olanlar haklı olarak geçici olarak kullanabilecekleri birer eşya deposu arama girişimine girmektedirler. Geçici ev eşyası depolama dediğimiz olay ise yukarıda yazılanlardan herkesin anlayacağı üzere belirli sebeplerden evlerini boşaltan kişilerin geçici olarak eşyalarını depolayacak firmalar ile anlaşması durumudur.

Geçici Eşya Depolama alanında faaliyet gösteren birden çok firma mevcuttur. Müşterilerin, yan depolama işlemine ihtiyaç duyan kişilerin bu firmalar arasında seçim yapması ise oldukça zor bir işlemdir. Biz Jest Nakliyat olarak şunu söyleyebiliriz ki uzun yıllardır faaliyette olduğumuz depolama ve nakliyat sektörlerinde İstanbul’un Üsküdar, Silivri, Sultanbeyli gibi ilçeleri başta olmak üzere bütün ilçelerde birçok farklı kişiye depolama ve nakliye hizmeti vermiş bulunmaktayız. Müşteri memnuniyetini kendine amaç edinmiş olan firmamız, gerçekleştirdiği her işlemden herhangi bir sorun yaşamadan, olumsuz geri dönüşler almadan çıkmayı başarmış, bu alanda da amacına daima ulaşmıştır.

Geçici Eşya Depolama ile ilgili dikkat edilmesi gereken bütün unsurların bilincinde olan, buna yönelik çalışmalar yaparak en küçük bir sorun yaşanma ihtimalini dahi önlemek için daima çalışan firmamız, eşyaların teslim edildiği gibi geri alınması, herhangi bir bozulma ya da solma olmaması için bütün önlemleri almaktadır. Yalnızca firma çıkarlarına yönelik bir düşünce içerisinde olmayı faaliyette bulunduğu ilk zamanlardan beri reddeden firmamız, bireysel ya da kurumsal çıkarlarını her zaman müşteri çıkarlarından sonraya almıştır. Geçici Eşya Depolama faaliyetinin uzun süreli olmadığının bilincinde olan, yalnızca belirli bir süre için ev ya da eşyalarınızı firmamıza teslim ettiğinizi ya da teslim etmek zorunda olduğunuzu anlayan firmamız, bu süreçte gerekli her türlü bilgilendirmeyi size yapacak, maddi manevi her türlü çıkarlarınızı her zaman olduğu gibi gözetecektir.

Geçici Eşya Depolama ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu bile ileterek cevaplandırabilir, talep ettiğiniz her türlü bilgiyi de bizden yine aynı şekilde alabilirsiniz. İletişim için sitemizi kullanabilir ya da dahili numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir