Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Evden Eve Taşıma

Evden Eve Taşıma

Evden Eve Taşıma

Evden Eve Taşıma
Evden Eve Taşıma

     Gelişen nakliyecilik sektöründe pazarda bulunan bir çok farklı evden eve taşıma firmaları bulunmaktadır. Önemli olan sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza hangi evden eve taşıma firmasının en doğru şekilde cevap verebiliyor oluşudur. Evden eve taşıma firmaları arasında seçim yapmak istediğiniz zaman karşınıza çıkacak bir çok farklı firma olacaktır. Bu firmalar arasında size hizmet verecek firmayı seçerken en önemli kriterinizin fiyat olmaması gerekmektedir. Evden eve nakliyat bir çok farklı titizliği beraberinde gerektiren ve küçümsenemeyecek kadar önemli bir hizmettir. Nakliyecilik sektöründe ne yazık ki 2 adet kamyon ve bir kaç işçi çalıştıran her firma kendini profesyonel nakliyecilermiş gibi lanse ettirebilmektedir. Bu çalışma prensipleriyle çalışan evden eve taşıma firmaları ne yazık ki sizi zarara uğratabilir. Evden eve taşıma hizmetini 1980 yılından bu yana uzman kadromuz ve profesyonel taşıma araçlarımızın yardımı ile gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’da bu hizmeti o senelerden bugüne kadar sorunsuz bir şekilde sağlayan nadir firmalardan bir tanesi olmaktan büyük gurur duymaktayız. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz için müşterilerimizden herhangi kötü bir geri bildirim almadığımız işimiz de olan uzmanlığımızı bir kere daha kanıtlamıştır. Evden eve nakliyat hizmetimizin kalitesi için referans olarak görüşebileceğiniz bir çok müşterimiz bulunmaktadır. 1980’de bu hizmete ilk başladığımız yıllardan bugüne kadar işimizi getirirken gelişen teknolojileri kullandık. Kullandığımız gelişen teknikler sayesinde eşyalarınıza hiç bir zarar gelmeden taşıma işlemini bir noktadan başka bir noktaya olacak şekilde gerçekleştirdik. Taşınma işlemi günümüz de taşınan kişilere oldukça büyük bir külfet olacak şekilde yorucu bir işlemdir. Biz müşterilerimize bu yaşanan külfeti en aza indirgemeyi çalışma prensibimiz olacak şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Evden Eve Taşımada Güvenilir Çözümler

1980’de kurulduğumuz günden bugüne kadar çalışma prensiplerimizi yerine getirebilmeyi öncelikli hedefimiz olacak şekilde devam ettik. Çalışma prensiplerimiz arasında en önemlisi bir çok hizmet sektöründe faaliyet gösteren firma gibi, müşteri memnuniyetidir. Nakliye sektöründe hizmet veren bir çok firma gibi öncelikli hedeflerimizden bir diğeri ise, müşterilerimizin eşyalarına hiç bir zarar gelmeden bir noktadan bir diğer noktaya taşınmasını sağlamaktır. İlk çalışma prensibimiz olan müşteri memnuniyeti, ikinci çalışma prensibimiz olan eşya güvenliği ile doğrudan bağlantılıdır. Müşteri memnuniyeti nakliye sektöründe eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayarak sizlere yansıtabileceğimiz bir durumdur. Nakliyecilik sektöründe hizmet veren bir firma iseniz, müşterinizin eşyasını güvenli bir şekilde A  noktasından alıp B noktasına taşımasını eşyaya zarar vermeden gerçekleştiremiyorsanız eğer, müşteri memnuniyetini sağlamanız pek mümkün değildir. Nakliyecilik sektöründe müşterilerin en önem verdiği nokta eşyalarının güvenle A noktasından alınıp B noktasına taşınabilmesidir. Evden eve taşıma firmalarını seçerken sorgulanan referanslar hep bu konu üzerine sorgulanmaktadır. Çünkü nakliyecilik sektörünün temelinde eşyaların güvenli bir şekilde transferinin edilebilmesi gerçeği yatmaktadır. Eşyaların güvenliğini sağlayabilmek için gerekli özeni göstermek yapılması gereken ilk önemli noktadır. Sizin evinizi, kendi evimizmiş gibi taşıdığımız için eşyalarınızın güvenliği konusunda içiniz rahat edebilir.

 

Evden eve taşıma firmaları arasında bu çalışma prensibini benimseyerek işlemlerini gerçekleştiren çok az firma bulunmaktadır. Buda bizi diğer firmalar arasında çok daha fazla öne çıkartabilen bir özelliğimizdir. Evlerinizi veya ofislerinizi kendimizinkiymiş gibi taşıyoruz. Eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için nakliyecilikte belirlenmiş belirli kurallar bulunmaktadır. Bu kurallar düzgün bir şekilde uygulandığında eşyaların güvenliğini sarsacak durumların riski minimuma indirgenir. Biz firmamız olarak 1980’den beri nakliyecilik sektöründe eşya güvenliğini sağlayabilmek adına uygulanması gereken her türlü kuralı uygulamaya özen gösteren bir firmayız. 1980’den bugüne bir nakliyat şirketinin varlığını piyasada sürdürebilmesi ancak verdiği hizmetin kaliteli oluşuyla gerçekleşirdi. Günden güne farklı nakliye firmalarının kuruluşu bizim müşteri portföyümüz hiç bir zaman etkilemedi. Bunun sebebi ise müşterilerimizin hiç birine bir kere hizmet vereceğimiz müşterilerimiz gibi yaklaşmamış oluşumuzdur. Her müşterimiz evden eve taşıma firmaları arasında seçim yaparken ikinci bir kez daha bizimle çalışmak istemektedir. Bunun en büyük sebebi ise müşterinin sürdürebilir devamlılığının firmaya ne kadar büyük faydalar katabileceğini biliyor oluşumuz ve her müşterimize özenle yaklaşmamızdır. Bir çok müşterimiz bir kere bizimle çalıştıktan sonra ikinci bir evden eve taşıma firmasına ihtiyaç duyduğunda bizimle iletişime geçmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir