Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki, nakliye işi çok çeşitli bir iştir. Bir evden diğerine taşınacak eşya yalnızca bir masa da olabilir, eşya bir eve kıyasla az da olabilir yine aynı şekilde bir eve göre çok da olabilir. Yani Evden Eve Nakliyat Fiyatları araştırması yapıldığında bu ucu bucağı olmayan bir alanda yapılmış bir araştırma olur.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları araştırması yapan kişilerin bu alanın sınırlarını belirlemek amacı ile belirli nitelikler netleştirmesi gerekir. Bu nitelikler şöyle sıralanabilirler:

  1. Evdeki eşyaların miktarları,
  2. Evin, dolayısıyla da eşyaların bulunduğu kat
  3. Yine aynı şekilde eşyaların nakledileceği evin bulunduğu kat
  4. İki evin arasında var olan mesafe
  5. Nakliye işini gerçekleştirecek ekipteki çalışan sayısı
  6. Nakliye işlemini gerçekleştirecek firmanın dış cephe asansörü kurması

Yukarıda belirttiğimiz nitelikler, Evden Eve Nakliyat Fiyatları bağlamında belirleyici özellikleri olan önemli niteliklerdir. Örneğin; nakliye işlemini gerçekleştirecek firmanın kendi asansörünün olup olmadığı önemlidir çünkü: eğer nakliye faaliyetini gerçekleştirecek firmanın kendi asansörü yok ise, firma bir asansör kiralamak zorunda kalacaktır ve asansör ücretini de doğrudan ya da dolaylı olarak müşteriden kesecektir. Bu da müşteriye ekstra masraf demektir.

Yaptığımız açıklamalardan şu sonuç çıkarılabilir ki Evden Eve Nakliyat Fiyatları belirlenmeden önce bu tür bilgilerin nakliye faaliyeti yapacak olan firma tarafından talep edilmesi gerekmektedir. Herhangi bir bilgi talebinde bulunmadan ücret veren firmalara itibar etmemeniz gerekir. Geri dönüşü mümkün olmayan ya da büyük kayıplar sonrası mümkün olacak sorunlar yaşanabilir, dolandırılma durumu olabilir diyebiliriz.

Firmamız, bu bağlamda müşteriye bir fiyat vermeden önce her zaman bilgi talebinde bulunmaktadır. Çünkü bilgi olmadan verilen Evden Eve Nakliyat Fiyatları ile ilgili bilgi tamamen iyi niyetli olsa bile, nakliye işlemi sonrasında iki taraftan mutlaka birinin mağdur olmasına neden olabilir. Örneğin iş detayı hakkında bilgisi olmayan firma düşük bir ücret talep ederek zarara uğrayabilir, ya da temkinli olmak açısından yüksek bir fiyat teklif ederek karşı tarafı zarara uğratabilir. Faaliyette bulunduğu süre zarfınca müşteri memnuniyet ve güvenini önemsemiş olan firmamız, bu tür dikkat isteyen detaylara her zaman önem vermiştir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir