Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Ev Eşyası Depolanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev Eşyası Depolanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev Eşyası Depolanırken Nelere Dikkat Edilmeli
Ev Eşyası Depolanırken Nelere Dikkat Edilmeli

Ev Eşyası Depolanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Seyahat nedeni ile evinizden uzakta olacaksınız ve bu süre zarfında kira vermek istemiyor musunuz? Eşyalarınızı yenilediniz ve eski eşyalarınızı elden çıkarana dek saklayacak yer mi arıyorsunuz? Benzere sorunlar nedeni ile eşyalarınızı depolayabilecek bir yer mi arıyorsunuz? Jest Nakliyat bunun için en uygun seçeneklerden biri diyebiliriz. Depolama sürecinin her aşamasında sizin için bütün detayları düşünüyor, aklınızdaki her sorunun giderilmesini amaçlıyoruz. Tahmin ediyoruz ki bu soruların başında da şu soru geliyor “Ev eşyası Depolanırken Nelere Dikkat Edilmeli?”

 Şunu söyleyebiliriz ki aklınızda oluşabilecek öncelikli sorulardan biridir “Ev eşyası depolanırken Nelere Dikkat Edilmeli?” sorusu. Çünkü haklı olarak eşyalarınızı teslim ettiğiniz şekilde geri almak ve sürpriz bir sorun yaşamak istememek en doğal hakkınızdır. Biz de aklında bu soruyu taşıyan siz müşterilerimize “Ev eşyası depolanırken Nelere Dikkat Edilmeli?” soruları ile ilgili dikkat edilmesi gereken bilgileri aşağıda listeledik.

  1. İlk önemli olan şey firma seçimidir diyebiliriz. İletişim içinde olamayacağınız, sorunlarınıza ve sorularınıza yardımcı olmayacak bir firmayı asla seçmeyin. Firma ile ilgili dikkat etmeniz bir diğer unsur ise firmanın itibar ve güven seviyesidir. Bu da firma ile ilgili araştırma yapmanız gerektiği anlamına gelir. Yani daha önceki müşterilerinden yeterli memnuniyeti alamamış, gerçekleştirdiği depolama işlemlerinde büyük oranlarda sorunlar ortaya çıkmış firmalar ile sözleşme yapmanız sadece sizin aleyhinize olacaktır.
  2. Depolama faaliyetine sokacağınız eşyalarınızın bir listesini çıkarın. Çünkü eşyalarınızı listelemeniz hem kaplanacak alan ve tabii buna bağlı ücretle ilgili size bilgi verecek hem de bir sorun yaşama ihtimalinize karşılık güvenceniz olacaktır.
  3. Depolama işleminin yapılacağı binayı eğer imkanınız varsa gidin görün. Rutubetli olan hava almayan bir binada bu işlemin yapılması eşyalarınızın zarar görmesin kaçınılmak kılacaktır.
  4. Depolanan eşyalarınızın yerle temas etmemesini ve duvarlara dayatılmamasını özenle rica edin çünkü bu gibi durumlar eşyaların deforme olmasına neden olabilmektedir.
  5. Nakliye işleminin yapılacağı araçların firmaya ait olduğundan emin olun ve gerekirse plaka isteyin. Çünkü yapılan işlemde aracı firmaların bulunması olası sorunların daha zor çözülmesine neden olabilir.

Jest Nakliyat ile depolama ya da nakliyat sürecinde iseniz de bu sorunların hiçbirine dikkat etmenize gerek yoktur. Çünkü biz, müşterilerimizin “Ev Eşyası Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmeli?” diye düşünmesine gerek kalmadan bu alanda lazım olan bilgileri kendilerine veriyor, soru işaretlerine fırsat vermiyoruz.  İletişim ve bilgi alımı için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir