Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Ev Depolama Nasıl Yapılır ?

Ev Depolama Nasıl Yapılır ?

Ev Depolama Nasıl Yapılır ?
Ev Depolama Nasıl Yapılır ?

Ev Depolama Nasıl Yapılır ?

Taşımacılık yapan binlerce taşıma firmaları mevcuttur hem nakliye hemde depolama hizmeti veren bu firmalar arasında güvenilir nakliye ve depolama firmasını seçmek kolay değil son yıllarda çıkan sadece depolama hizmeti veren nakliye hizmeti olmayan kurumlar ortaya çıkmıştır.Çok uygun rakamlarda web sitelerinde örneğin 99 tl + KDV diyerek yanıltıcı rakamlarla insanların kafasını karıştırmaktadırlar.İşin gereçeği depolama paketlerinden bir tanesini seçtikten sonra çıkacak olan farklı rakamlara şaşmayın çünkü o fiyatlara eşyalarınız depolanmayacaktır.

Ev depolama nasıl yapılır ? sorusuna yönelik firmamız bu konularda tecrübeli eğitimli bir kadroya sahiptir.Depolama hizmetleri öncesinde nakliye ile ilgili belli başlı hizmet alanlarımız mevcuttu fakat geçmişte çıkardığımız bazı derslerden yola çıkarak taşıdığımız ev ofis nakliyesinde daire yada ofise sığmayan eşyaların ya çöpe atılması yada ihtiyaç sahiplerine verilmek zorunda olduklarını analiz ettik ve analizden sonra hizmet alanımıza eşya depolama hizmeti ekledik.

2005 Yılında eşya depolama hizmetini müşterilerimize sunarak aylık belli bir oda ( antrepo ) sistemiyle müşterilerimizin eşyalarını aylarca yıllarca depolarımıza güvenli bir şekilde transfer ettik ve güvenli bir şekilde istenilen tarih zaman diliminde teslim ettik.Ev depolama nasıl yapılır ? başlığımızda olmazsa olmazlarımızdan en önemlisi eşya paketleme ve ambalajlamadır.Bu aşamalarda firmamız tüm sahip olduğunuz eşyalarınızı kaliteli size özel tek kullanımlık malzemeler ile paketlemektedir.Bu farkındalığı Jest Nakliyat & Depolama ile görebilirsiniz.

Depolama hizmeti sektörel olarak 2006 yılında yayılmaya başladı web aramasında daha geçmiş yıllarda depolama hizmeti veren kurumlara aldanmayın çünkü, o zamanlar ev ofis eşyası depolama diye bir hizmet biçimi yoktu.

Tüm ev eşyalarınızı ofis eşyalarınızı parça eşyalarınızı ister günlük ister aylık ister yıllar olsun gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz.

Ev depolama nasıl yapılır ?  sorusunu merak ettiğinizi biliyoruz,bunun için kısaca özet geçebiliriz.

Eşyalarınız a’dan z’ye kadar küçük eşyalar kolilenir hangi odadan alındıysa etiket ile isimlendirilir.Demonte edilecek mobilya eşyaları sökülür özel ambalaj malzemeleriyle paketlenir.Büyük demonte edilmeyen eşyaların ambalajlanması yapıldıktan sonra depolama merkezimize gitmek üzere taşıma işlemleri başlatılır.Çalışan personellerimiz tamamen firmamız bünyesinde yıllardır emek vermiş profesyonel anlamda işini iyi bilen eğitimli bir kadro ile çalışmaktadır.Kesinlikle yabancı uyruklu personel ekip kadrolarımızda yer verilmemektedir.

Eşyalarınız depolama merkezine getirildikten sonra belirlenen m2 odaya yerleştirme işlemi gerçekleştirilir.Ev depolama nasıl yapılır ? başlığının en önemli püf noktası da eşyalarınız güvenli hijyenik ortamlarda depolanması gerekmektedir.Firmamız bu konuda size her türlü güvenceyi verir eşyalarınızı dilediğiniz süreye güvenli depolarında muhafaza eder istediğiniz zaman teslimatını sağlar.Daha detaylı bilgi iletişim bilgilerimizden jest nakliyat & depolama merkezimizle 7/24 saat görüşme sağlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir