Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Eşya Taşıyacaklara Tavsiyeler

Eşya Taşıyacaklara Tavsiyeler

Eşya Taşıyacaklara Tavsiyeler
Eşya Taşıyacaklara Tavsiyeler

Eşya Taşıyacaklara Tavsiyeler

Kişiler, taşınırken gerek plansızlık gerekse de yorgunluğa bağlı paketleme esnasında sorunlar yaşayabilmektedirler. Bu sorunların kimi en azından geri döndürülebilir durumda olurken, kimileri de geri dönülemez sonuçlar ortaya çıkarabilmektedirler. Bu yüzden eşya paketleme en az taşınma süreci kadar önemli ve özen gösterilmesi gereken bir durumdur. Paketleme esnasında sorun yaşamak istemeyenler için bu yazımızda Eşya Taşıyacaklara Tavsiyeler derledik. Tavsiyelerimiz aşağıda verildiği şekildedirler:

  1. Eşya Taşıyacaklara Tavsiyeler listemizin başında paketlemeye başladığınız yere dikkat etmeniz gerektiği yer alıyor. İlk dikkat etmeniz gereken unsur kesinlikle budur. Taşınma telaşı içerisinde olanlar unutmamalıdır ki, taşıma bir süreçtir. Bir saatte bitirilebilecek bir durum değildir. Eşyaların yoğunluğuna göre bu süreç uzayıp kısalabilmektedir. Şunu söylemek istiyoruz ki, taşınma sürecine ilk olarak mutfaktan başlamanız bu süreçte ihtiyacınız olacak yiyecek ve içeceklerinizi tüketmenize engel olabilir. Ya da eğer eşya hacminiz fazla ise ilk olarak yatak odanızdan başlamak, birkaç gün sürebilecek bu faaliyette uyuyacak yer arayışına girmenize neden olabilir.
  2. Paketleme işlemini düzen içinde yapın. Bir odadan başlayın ve o odayı bitirmeden diğer alanlara sıçramayın. Bu, hem zaman kaybetmenize hem de aklınızın karışmasına neden olabilir.
  3. Eşya Taşıyacaklara Tavsiyeler listemizin bir diğer unsuru eşyalarınızı paketler iken kolinin ulaştığı ağırlığa dikkat etmeniz gerektiğidir. Bütün ağır eşyalarınızı bir kutuda paketlemeniz, taşıma esnasında sorun yaşamanıza neden olabilir. Örneğin bütün kitaplarınızı bir kolide paketlemeniz, koliyi taşınılamaz hale getirebilir. Bu durum, kolide kırılma riski olan eşyalar varsa daha riskli hale gelir.
  4. Paketleyeceğiniz kolilerin temiz olduğundan emin olun. Bu, yeni eve yerleşirken size faydası olacak bir durumdur.
  5. Eşyaları kolilere yerleştirirken, hangi kolide hangi eşyaların olduğunu üzerine yazmayı ihmal etmeyin. Bu da Eşya Taşıyacaklara Tavsiyeler listemizde size sunduğumuz yerleşim kolaylığı sağlayacak durumlarımızdan bir diğeridir.

Son olarak şunu söyleyebiliriz ki eğer taşınma faaliyetinizi Jest Nakliyat firmamız ile gerçekleştiriyorsanız bunların hiçbirini yapmak zorunda değilsiniz. Çünkü biz, sizlerin yerine yukarıdaki Eşya Taşıyacaklara Tavsiyeler listesinde yer alan her detayı ve daha fazlasını sizler için düşünüyor, ona göre hareket ediyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir