Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat
Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Taşınma, günümüzde geçen zaman ile birlikte değişen koşulların ortaya çıkardığı genel ve yaygın bir sonuçtur. Bu, insanların yaşları ilerledikçe yaşam koşullarının değişmesi, yaptıkları seçimler, ekonomik olarak uğranan çalkantılar gibi birden fazla farklı nedene bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir.

Taşınma faaliyeti, hem bu faaliyeti talep eden müşteri açısından hem de gerçekleştirecek olan firma açısından oldukça zahmetli ve zorlayıcı bir süreçtir. Bu süreci gerçekleştirilirken yalnızca iş gücünden yararlanılması ise sürecin zorluluğunu arttırmakta, işi gerçekleştiren kişilere verilen zahmeti arttırmaktadır. Bu zahmeti azaltmak ve iş performansını arttırmak için arayışlara girmek de işi gerçekleştirecek olan firmaya kalmaktadır.

Taşınma sürecinde nakliye faaliyetini gerçekleştiren firmanın işin zahmet oranını azaltmak ve performansı yükseltmek için başvurduğu yollardan ilki ve en önemlisi Asansörlü Nakliyat olmaktadır. Asansörlü Nakliyat, eşyaların evden indirilmesi ya da eve çıkarılması durumunda, işçilerin eşyaları taşımasının yerine geçen ve bu alanda faaliyet veren bir nakliyat türüdür. Günümüzde Asansörlü Nakliyat zorunlu hale gelmiştir. Tabi bu faaliyet gerçekleştirilmeden önce eve gelen eksperin eşyaların durumunu, hacmini kontrol etmesi ve eşya hacmine en uygun pencere ya da balkonu seçmesi gerekmektedir.

Şunu söyleyebiliriz ki Asansörlü Nakliyat, oldukça güvenilir bir nakliye türüdür. Eşyaların katlara asansör ile taşınıyor olması birçok kaza durumunu engellemektedir. Örneğin, asansör ile taşıma yapılmayacağı zaman mecbur iş gücüne ihtiyaç duyulacaktır. Eşya dediğimiz olay, yalnızca birkaç koliden ve küçük hacimli cisimlerden ibaret değildir. Bu eşya kavramının içinde dolaplar, koltuklar, beyaz eşya gibi büyük hacimli cisimler de girmektedir. Bu da taşıma durumunda eşyaları taşıyan bireylerin herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmasına neden olabilir. Kısa vadede bu görülmese de uzun vadede ortaya çıkabilmektedir. Ayrıca bu tür geleneksel yöntemler, yalnızca taşıma faaliyeti yürüten kişi açısından değil, eşyalar açısından da oldukça riskli bir durumdur. Örneğin taşınacak alanın dar olması, eşyaların darbe almasına dolayısı ile de deforme olmasına neden olabilir.

Biz Jest Nakliyat firması olarak, taşıma faaliyetinde geleneksel yöntemlerden arınmış tamamen modern ve geliştirilmiş yöntemler ile hem taşıma hem de depolama faaliyetlerinizi yürütüyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir