Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Asansörlü Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir

Asansörlü Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir ?

Asansörlü Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir
Asansörlü Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir

Asansörlü Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir ?

Asansörle nakliyat, günümüzde nakliyat firmaları için resmen kurtarıcı niteliğinde bir buluştur. Geleneksel nakliye faaliyetlerinin aksine, oldukça çağdaş ve geliştirilmiş olan bu nakliye türü; her açıdan faydalı bir türdür. Hem zaman açısından hem de performans açısından çift taraflı kar sağlar ve bu bağlamda kar marjını yükseltir.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir? Diyenler için ilk aşama şu şekildedir: Öncelikle alanında uzman eksperler taşıma faaliyetinin yapılacağı eve gider görmek isterler. Bu işin özünde bir istekten çok zorunluluktur. Eksperlerin nakliye işleminin yapılacağı evi gidip görmeleri gerekir çünkü; eşyaların durumu, hacmi, nakliye işleminin gerçekleştirileceği pencerenin tespiti gibi faktörler bu alanda önemli yer kaplamaktadır. İşinin eri bir eksper, en uygun taşıma yerinin balkon olduğunun da bilincindedir. Diğer şartların da uygun olması şartı ile tabii ki.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir? Diye araştırma yapan bir bireyin ulaşacağı ikinci aşama ise, gerekli tespitler yapıldıktan sona nakliye firmasının evin önüne gelmesi ile ilgilidir. Bu aşamada nakliyeci, aracı tespitler sonucunda karar verilen balkon ya da pencerenin önüne çok dik bir açı ile olmamak şartıyla park eder. Park edilen aracın halatlarının ise eşya taşıma faaliyetine henüz başlanmadan kontrol edilmesi gerekiyor ki, olası kaza ve olumsuzluklar önlenmiş olsun. Ayrıca aracın fark ediş konum ve mesafesinin, asansör merdiveninin binaya tam yaslanacak şekilde ayarlanması gerekiyor ki, yine aynı şekilde olası kazalar önlenmiş olsun.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir? Diye araştıranların karşısına çıkacak ve dikkat etmeleri gereken bir diğer unsur da asansörün belirli bir sarsılma payının olabileceğidir. Eşyalar bu sarsılma payı hesaplanarak konumlandırılmazsa ya da sabitlenmezse yine olası kötü durumlar ortaya çıkabilir.

Görüldüğü üzere Asansörlü Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir? Cümlesine cevap niteliği taşıyan her aşama, ekstra özen dikkat ve bilgi gerektirir. Bu da demektir ki, bu tür taşıma faaliyetleri işin uzmanı tarafından gerçekleştirilmelidir ki istenmeyen durumlar ile karşılaşılmasın. Firmamız da bunun bilincinde olarak gerekli uzmanlığa sahip kişiler ile bu faaliyetlerini yürütmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir