Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

2+1 Ev Eşyası Depolama

2+1 Ev Eşyası Depolama

2+1 Ev Eşyası Depolama
2+1 Ev Eşyası Depolama

2+1 Ev Eşyası Depolama

Depolama ve nakliye faaliyetleri, taşınacak eşyaların hacim ve durumuna göre değişik şart ve özellikler kazanan; dikkat ve önem arz eden bir süreçtir. Bir süreçtir diyoruz çünkü Jest Nakliyat & Depolama olarak şunun bilincindeyiz bu süreci aceleye getirip kısa süreli bir olay olarak görmek yaptığımız işlerde beklediğimiz geri dönüş ve memnuniyeti almamıza engel olacaktır.

Depolama ya da nakliye sürecini acele getirmek, mutlaka gözden bazı detayların kaçmasına neden olacak bu da bazı sorunları beraberinde getirecektir. Örneğin 2+1 Ev Eşyası Depolama hizmeti talebinde bulunan müşterilerimize, 1+1 oda depolama talebinde bulunan müşterilerimiz ile aynı hizmeti verirsek, aynı sürede gerçekleştirirsek bunu bu mutlaka bir sorun yaratacaktır. Her şeyden önce eşya hacmi 2+1 Ev Eşyası Depolama hizmetinde, 1+1 ev eşyası depolama hizmetine göre çok daha fazladır ve bu da mantık çerçevesinde düşünüldüğünde ekstra zaman demektir.

Eşya Depolamak Bir Süreçtir

Daha önce de belirttiğimiz gibi eşya depolama ve nakliye hizmeti bir süreçtir. Bu süreç belirli aşamalardan oluşur. Bu aşamalar genel olarak aşağıda verildiği gibidir:

  1. Bu ilk aşama müşteriyi ilgilendirir ki müşterinin depolama ya da nakliye faaliyeti için bir firma ile anlaşmadan önce iyi bir araştırma yapması, firmanın referanslarını incelemesi gerekir. Böylelikle firmanın güvenilirliğinden ve hizmetinden emin olunabilir.
  2. Firma ve müşteri eşya durum ve hacmi konusunda bilgi alış verişi içerisinde olmalılardır. Örneğin 2+1 Ev Eşyası Depolama hizmeti vereceğini öğrenen firma teçhizatlarını yani gerekli malzemelerini ona göre getirir. Depolama sürecini de yine aynı bilgi doğrultusunda gerçekleştirir.
  3. Müşteri, depolama faaliyetini gerçekleştirecek olan firmanın nakliye sürecini de gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceğini öğrenmek durumundadır. 2+1 Ev Eşyası Depolama hizmeti verecek olan firmanın nakliye sürecinde destek vermemesi müşteriyi nakliyeci arayışına da sokacaktır.
  4. Firma eğer nakliye desteği de verecekse, nakliye sürecinde firma ve müşteri iletişim halinde olmalılardır ki müşteri rahat edebilsin.

Biz Jest Nakliyat & Depolama olarak depolama hizmetinin nakliye dahil her aşamasında siz müşterilerimize gerekli desteği veriyor, sürekli bilgi alışverişinde kalmayı görev biliyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir