Adresimiz :
Sancaktepe / İstanbul
Mail :
info@jestnakliyat.com
Bizi Arayın :
0530 376 03 36

Nakliye Sürecinin Aşamaları Nelerdir?

Nakliye Sürecinin Aşamaları Nelerdir?

Nakliye Sürecinin Aşamaları Nelerdir?
Nakliye Sürecinin Aşamaları Nelerdir?

Nakliye Sürecinin Aşamaları Nelerdir?

Nakliye firmaları, bu nakliye işlemi için faaliyet yürütürken çeşitli rollere bürünmekte ve çeşitli sorumluluklar almaktadırlar. Nakliye talebinde bulunan kişilerin gerek bu alanda yeterli bilgiye sahip olmaması, gerekse de sürecin verdiği yorgunluk ve dalgınlıkla gerekli bilgileri firmadan talep etmemesi, nakliye faaliyeti gerçekleştirildikten sonra belirli sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Şunu söyleyebiliriz ki, müşteri bu alanda bilgi talep etmemiş olsa bile, profesyonel ve kurumsal bir firma olası sorunları önlemek için müşteriye bu bilgileri talebe ihtiyaç duymaksızın vermelidir.

Taşınma sürecinin belirli aşamaları vardır. Kolay bir işlem olarak görülse de nakliye işlemi aksine plan ve zaman isteyen zorlu bir iştir. Belirli aşamaları olması da nakliye işleminin zorlu, plan ve zaman isteyen bir işlem olmasının sonucudur. Bu aşamaların başında da paketleme gelmektedir.

Paketleme, eşyaların koli turu kutulara konarak taşınma yani nakliyata hazır duruma gelmesinin ön aşamasıdır. Her aşamanın olduğu gibi paketleme aşamasının da dikkat edilmesi gereken aksi durumda sorun çıkartabilecek olan yönleri mevcuttur. Nakliye Sürecinin Aşamaları Nelerdir? Siye soran müşterilerimize, ilk aşama olan paketlemenin diğer her aşama gibi planlama istediğini söyleyebiliriz. Hangi eşyaların birlikte paketleneceği, hangi eşyalara ne kadar koli gideceği, genel paketleme aşamasında toplam ne kadar koliye ihtiyaç duyulacağı gibi konular Nakliye Sürecinin Aşamaları Nelerdir? Diye soran siz müşterilerimizin dikkat etmesi ve önceden planlaması gereken sorulardır.

Nakliye Sürecinin Aşamaları Nelerdir? Sorunun cevabı olabilecek ikinci taşıma aşaması da nakliye sürecidir. Bu süreçte müşterilere düşen asıl durum, nakliye faaliyetini gerçekleştiren kişilerden düzenli bilgi talep etmek ve iletişimde kalmaktır. Bu oluşabilecek karışıklıklara engel olunmasını sağlayacaktır.

Nakliye Sürecinin Aşamaları Nelerdir? Sorusunun cevabı olabilecek son aşama ise yerleştirme, yani nakliye sürecindeki eşyaların hedef olarak gönderildikleri yere çıkarılması durumudur. Bu durumda da asıl görev nakliye işlemine ek yerleştirme aşamasını da üstlenen firmalara aittir.

Biz Jest Nakliyat olarak sizi bu üç aşamanın da sorumluluğundan kurtarıyoruz. Yani ne koli adedini, ne eşya sınıflandırılmasını, ne taşınma sürecini ne de eşyaların yeni eve çıkarılması sürecini düşünmek zorunda değilsiniz. Biz, sizin yerine düşünülmesi gereken her detayı düşünüyor, planlıyor ve işlerimizi ona göre gerçekleştiriyoruz. Size yalnızca gerekli bilgileri firmamız çalışanlarına teslim etmek kalıyor. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir